Obchody Walentynek na całym świecie robią niezłe zamieszanie. Przez jednych wyczekiwane, dla innych irytujące i tandetne. Jedno jest pewne: od nich nie ma ucieczki. Więc postarajmy się przejść przez ten serduchowy szał z dobrą miną i podniesionym czołem.

Część z was na pewno ma obchody dnia św. Walentego za męczący obowiązek. W ostatniej chwili z męką w spojrzeniu, kupicie na straganie nadwiędły kwiatek, jakiegoś cukierka w kształcie serduszka albo pluszaka z napisem „kocham cię”. Można w ten sposób reagować, można się nie cieszyć Dniem Zakochanych. Ale przecież tego dnia chodzi o zwykłe okazanie uczuć. O pokazaniu całemu światu i sobie nawzajem jak wiele dla siebie znaczycie. Nie wstydźcie się tego!

Więc prosimy abyście przestali kręcić nosem, doczytali do końca nasz wpis i raz w roku zwariowali z miłości. Może wejdzie wam w krew?

Co podarować ukochanej osobie?

W prezencie walentynkowym można dać wszystko. Popularna jest bielizna w miłosne motywy, słodycze w kształcie serduszek, pluszaki i kwiaty. Ale przecież nikt wam nie każe iść za głosem tłumu (czy chwilowej, przesłodzonej mody), ważne żeby prezent spodobał się waszej drugiej połówce a nie publice. Dlatego też radzimy już teraz zastanowić się nad wyborem prezentu.