Druga część wpisu na temat Walentynek

Co jeśli nasz partner jest pasjonatem gier? Okazuje się że wybór prezentu dla takiej osoby jest bardzo prostym zadaniem.

Najlepiej wypytać go (ją), lub wspólnych znajomych o ulubione gry.  Może na rynku ma pojawić się wyczekiwana nowość, albo partner tęskni za jakąś pozycją zaliczaną do klasyki? W takiej sytuacji wystarczy zapoznać się z ofertą sklepów zajmujących się sprzedażą gier i kupić wybrany tytuł jak tylko będzie dostępny. Co z tego, że do walentynek zostaną dwa tygodnie, albo nawet miesiąc, ważne że unikniecie gorączkowego poszukiwania w dniu święta, co pozwoli wam cieszyć się jego atmosferą już długo wcześniej. Boicie się że partner kupi wybraną przez was pozycje samodzielnie? Nie ma co robić tajemnic, wystarczy powiedzieć szczerze że chcecie zrobić mu prezent i żeby powstrzymał się od zakupów aż do walentynek. To proste, a pobudzi ciekawość bliskiej osoby do tego stopnia, że nie będzie mogła się doczekać 14-go Lutego.

Idealnym dodatkiem do gry na prezent są wszelkiego rodzaju gadżety. Foremki do kostek lodu w kształcie PacMana oraz Gąbka do kąpieli – Duszek wprowadzą wesoły i beztroski nastrój do waszego Walentynkowego świętowania.

Prezent dla twardego faceta.

Co dać facetowi na prezent by nie posądzono go o nadmierną wrażliwość? Darujmy sobie misiaczki, bokserki w serduszka i cukierki. Mężczyźni cenią rzeczy odznaczające się estetycznym ale oszczędnym wyglądem ale głównie praktyczne.

Kubek z kastetem to jedyny na świecie kubek z którego nawet w pracy on będzie się chwalił. Pojemny, elegancki i baaardzo męski idealnie nadaje się na upominek na Walentynki.

Kolejnym sposobem na typowo męski podarunek jest sprytny Kufel Lodowy. Wykonany z wytrzymałego akrylu pozwala na chłodzenie w lodówce. Nie znamy faceta który by nie docenił zawsze zimnego piwa.

Trzeci ale chyba najlepszy drobiazg jaki można dać mężczyźnie: nieograniczona władza nad kobietą. Pilot do sterowania kobietą pozwala w zabawny sposób kontrolować poczynaniami partnerki, ale radzimy używać go w domowym zaciszu. Komunikaty od próśb o piwo i obiad przechodzą do bardziej śmiałych związanych z nieco bardziej intymną sferą związku. Doskonały sposób na oddanie władzy w męskie, silne ręce.