Trzecia, ostatnia część wpisów na temat Walentynek. Dwie pierwsze część możecie znaleźć tu i tu.

Prezent dla kobiety, oczywiście romantyczny!

Kobiety kochają Walentynki. W końcu to kolejna okazja do dawania prezentów, a każdy wie jak one to lubią. Nadal jednak zalecamy wspomnianą wcześniej ostrożność w wyborze podarunku. Mamy jednak dobrą wiadomość: wszelkie zdobienia w postaci serduszek są jak najbardziej zalecane. Możemy więc wybierać z szerokiej oferty sklepów jak: czekoladki w kształcie serc, breloczki, kubki, miśki. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze podarunki walentynkowe.

Brelok z sercem – mały ludzik trzyma przed sobą wielkie czerwone serduszko.  Na jego widok z każdej damskiej piersi wydobędzie się „ojejjj, jaki słodki”, bo nie bez kozery nazwano go Słodziakiem. Zawieszony przy kluczach codziennie przypomni o kochającym mężczyźnie, a do tego wzbudzi zazdrość wszystkich jej koleżanek.

Kubek – serduszko to nie tylko romantyczna forma, ale też ukryty przekaz. Najlepiej dać go damie serca i od razu nalać do środka czegoś gorącego, np. herbatę. Pod wpływem temperatury na zewnętrznej ściance pojawi się wyznanie miłości. Uroczy sposób na poranną kawę w domu i pracy.

Poza trwałymi prezentami polecamy rzeczy nieco bardziej wysublimowane, które podziałają na jej zmysły. Nie musicie panowie od razu kupować karnetu do SPA, ani uczyć się tajnych technik masażu. Wystarczy na jeden dzień zdać się na jej łaskę i oddać się we władanie stanowczej kobiecej ręki. Tak! Pilot do sterowania mężczyzną to doskonały sposób na wspólną zabawę w Walentynkowy wieczór. Spełnijcie każde jej życzenie i żądanie, a one na pewno znajdą sposób by się wam odwdzięczyć.

I tak oto przedstawiliśmy wam propozycje walentynkowych prezentów. Są romantyczne, poważne, zabawne i zakręcone. Możecie wybrać jeden z nich, świętując z nami radosny Dzień Zakochanych. Nie bójcie się zaszaleć, przecież szalejecie za sobą. Więc okażcie to razem ze swoją drugą połówką! Szczęśliwego Dnia Zakochanych!